Szalone prowadzenie pełne akcji. Od wspinaczek, przez zjazdy aż po zawrotną prędkość, szukasz takich samych, nieprawdopodobnych osiągów które daje Gallium Pro, ale żądasz jeszcze większej siły hamowania w różnych klimatach – szczególnie w mokrych, deszczowych warunkach, gdzie hamowanie może być niebezpieczne. Nie szukaj dalej. Gallium Pro Disc jest zbudowany tak, by poradzić sobie z czymkolwiek czego wymagasz.

NASTĘPNA GENERACJA WYŚCIGOWYCH MASZYN SZOSOWYCH

Nie możesz zatrzymać postępu. Nowa generacja Gallium Pro dodaje hamulce tarczowe, traci na wadze pozostając tak samo zwinną i szybką. Aby pokazać nasze zaangażowanie w budowanie najlepszego roweru wszechczasów, żmudna dbałość o szczegóły, unikalna wiedza i pasja wszystkich naszych ekspertów do tego sportu zostały tchnięte w każdy najmniejszy szczegół, aby udoskonalić ten mityczny i legendarny rower. Może podążać niewydeptanymi ścieżkami, ale równie lekki jak ramy World Tour, Gallium Pro Disc to najbardziej wyważony rower wyścigowy na rynku.

NIE MUSISZ WIERZYĆ NAM NA SŁOWO

Oto, co do powiedzenia miał Steve Derive z League of American Bicyclists o Gallium Pro Disc: “Wspaniały Gallium Pro Disc. Sztywny, ale niezwykle wygodny, świetnie zbalansowany. Wspinałem się na nim jak marzenie i zjeżdżałem jak pocisk samonaprowadzający ”


Najważniejsze informacje techniczne:

  • Geometria oparta na naszym sprawdzonym rowerze wyścigowym testowany na trasach największych world tour’ów
  • Najwyższej jakości rama z włókna węglowego bardzo sztywna i lekka, oferuje wszystkie zalety hamulców tarczowych bez kompromisu w masie.
  • Misterna dbałość o szczegóły od drobnych części po przeprojektowane prowadzenie kabli
  • Zwiększona przestrzeń na oponę 28C (30mm) dla maksymalnego komfortu i kompatybilności
  • Wspornik siodła z włókna węglowego  oferujący wygodę i łatwą regulację
  • System Press-Fit 3D zwiększa możliwości dopasowania pozycji poprzez oferowanie 3 wysokości główki ramy dla każdego rozmiaru co gwarantuje możliwość ustawienia idealnego położenia kierownicy dla każdego kolarza
  • System Quick-release innowacyjny i w pełni zintegrowany system mocowania kół zapewnia szybką i prawidłową instalację
  • Hamulce tarczowe flatmount optymalne hamowanie w każdych warunkach
  • System Press-Fit 3D zwiększa możliwości dopasowania pozycji poprzez oferowanie 3 wysokości główki ramy dla każdego rozmiaru co gwarantuje możliwość ustawienia idealnego położenia kierownicy dla każdego kolarza

GEOMETRIA


KONFIGURACJE