Nazwa mówi sama za siebie. Jest to produkt dla rowerzystów do użytku każdego dnia. Go! wnosi geometrię i wydajność Argona 18 do codziennych dojazdów do pracy, weekendowych przejażdżek, a nawet podczas przerwy na kawę. Wygodny, lekki, zwinny, nie wspominając o legendarnym stylu Argon 18, dzięki Go! dostaniesz się tam gdzie chcesz i to nie spiesząc się.

NASZE KNOW-HOW PRZENIESIONE NA ULICE

GO! to skompresowane know-how naszej marki w napędzanym wydajnością rowerze miejskim. Frameset karbonowy GO! powstał z naszego doświadczenia w zakresie wydajności i jakości. Od początku skupiony na komforcie, stabilności i łatwej obsłudze GO! został zaprojektowany zgodnie z naszą wiedzą technologiczną i pasją do jazdy. GO! został stworzony dla tych, którzy zawsze oczekują więcej od Argon 18. Zostań zauważony! GO!

MOŻESZ UŻYWAĆ GO NA DWA SPOSOBY

GO! może być zbudowany jako rower miejski z prostą kierownicą do szybkiego dojeżdżania do pracy lub z kierownicą szosową typu baranek, co czyni go idealnym, przystępnym cenowo karbonowym rowerem szosowym.

 


Najważniejsze informacje techniczne:

  • Idealna pozycja dla każdego kolarza idealny rower zarówno dla okazjonalnych kolarzy, jak i pasjonatów
  • Kompozyt zaprojektowany z myślą o zwiększonym komforcie 
  • Gwintowany 3D System oferuje 3 wysokości główki ramy dla każdego rozmiaru bez pogarszania sztywności; 3D System pozwala na zachowanie 5% i 11% więcej sztywności sztywności przedniej w porównaniu do standardowych rozwiązań przy ustawieniu kierownicy na 15mm i 25mm
  • Geometria Argon Fit System (AFS) sprawia, że znalezienie odpowiedniej pozycji dla każdego kolarza jest znacznie łatwiejsze
  • Geometria dopasowana do rozmiaru ergonomiczne zbalansowanie dla każdej ramy w każdym rozmiarze
  • Spełnia kryteria UCI rama oraz widelec są zatwierdzone przez Międzynarodową Unię Kolarską 
  • Uniwersalność uzyskaj maksymalna wygodę i dodatkową moc na lekkim rowerze bez kompromisów

GEOMETRIA


KONFIGURACJE